Video/ Veliaj prezanton kryebashkiakun e ri të natës në Tiranë: Të kem kujt t’ja lë stafetën pas pune

Rezi Cenaj do të jetë kryebashkiaku i ri i natës në Tiranë.

Cenaj u prezantua nga kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj, i cili përmes një postimi në rrjetet sociale tha se është i lumtur që bëhet pjesë e skuadrës së bashkisë “që edhe unë pas pune, të kem kujt t’ia lë stafetën”.

Rezi Cenaj, më herët ka drejtuar Qendrën Sociale te “Zëri i Popullit”, ndërsa tani do të kujdeset për aktivitetet dhe gjallërinë e jetës së natës në kryeqytet.