Flash News

E-TJERA

Aksident i shumëfishtë në autostradën Lezhë-Milot, dyshohet për të plagosur

Aksident i shumëfishtë në autostradën Lezhë-Milot,
Foto ilustruese

Një aksident i shumëfishtë është shënuar pak minuta më parë në autostradën Lezhë-Milot.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta dhe burime të Politiko.al bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë dhjetëra automjete.

Po ashtu, raportohet se veç dëmeve materiale, nga aksidenti mbeti e plagosur rëndë një vajzë, e cila është dërguar në spitalin e Traumës.

Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit, ndërsa policia ka nisur hetimet. 

Të fundit