Flash News

E-TJERA

Arrestohet 42-vjeçari që dhunoi oficerin e krimit ekonomik në Korçë

Arrestohet 42-vjeçari që dhunoi oficerin e krimit ekonomik në
Policia e Korçës ka arrestuar 42-vjeçarin me iniciale M.M., i cili ka qenë në gjendje të dehur kur ka dhunuar oficerin  në Korçë.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal të qytetit të Korçës ku oficeri me iniciale J.N., ka qenë ulur duke pirë kafe dhe 42-vjeçari i është afruar dhe e ka qëlluar me grushte në fytyrë.

Të fundit