Flash News

POLITIKOFF

Ish-i dashuri dhunues uron Rihannën për djalin e sapolindur

Ish-i dashuri dhunues uron Rihannën për djalin e sapolindur

Chris Broën e uroi ish të dashurën e tij Rihanna pasi këngëtari mirëpriti fëmijën e parë të saj dhe A$AP Rocky. Rihanna u bë mama e një djali një djalë.

“Urime”, shkroi reperi, 33 vjeç, në Instagram Story të enjten, pak pasi u publikua lajmi se Rihanna është bërë mama. Reperi përfshiu tre emoji në postimin e tij - një zemër të kuqe, një grua shtatzënë dhe duar që luten. Nëna e re, 34 vjeçe, ende nuk e ka adresuar lindjen e djalit të saj në mënyrë publike dhe as nuk ka treguar emrin e tij.

Ish-i dashuri dhunues uron Rihannën për djalin e sapolindur

Rihana dhe A$AP Rocky filluan të takoheshin në mes të pandemisë së koronavirusit.

Para romancës së tyre, Rihanna ishte në lidhje me Hassan Jameel nga viti 2017 deri në vitin 2020. Rihanna ishte e lidhur më parë me Drake, Travis Scott dhe Lewis Hamilton, ndër të tjera – por lidhja më famëkeqe e kantautores ishte me Chris Brown.

Ish-çifti filloi lidhjen në vitin 2007, duke u ndarë dy vjet më vonë kur aktori sulmoi fizikisht Rihanna-n. Broën u deklarua fajtor për sulm të rëndë dhe u dënua me pesë vjet lirim me kusht. Kur ish-et u pajtuan në vitin 2012, duke i dhënë lidhjes së tyre një tjetër vit, Rihanna e quajti këtë si "gabimin" e saj.

Ish-i dashuri dhunues uron Rihannën për djalin e sapolindur

"Vendosa se ishte më e rëndësishme për mua të jem e lumtur”, tha ajo për Rolling Stone në atë kohë. “Nuk do të lejoja që opinioni i askujt të pengonte këtë. Pasi u mundova për kaq shumë vite, duke qenë e zemëruar dhe e errët, unë do të preferoja thjesht të jetoja të vërtetën time.”

Këngëtarja barbadiane shtoi se ajo mund të "përballonte" çdo "rezistencë" nga vendimi i saj.

Ish-i dashuri dhunues uron Rihannën për djalin e sapolindur

Të fundit