E ftuan në emision, kush është personi VIP që nuk e nxorën mbrëmë “Në kurthin e Piter Pan”

Mbrëmë u zhvillua puntata e radhës e emisionit më të ri në tv Klan “Në kurthin e Piter Pan”, nën modelimin e ALketa Vejsiut. Fëmijët kishin rezervuar pyetje për 3 të ftuar, por në fakt vetëm dy patën mundësi të dilnin në skenë dhe të përballeshin me ta.

Bëhet fjalë për moderatorët Saimir Kodra dhe Albana Osmani. Një tjetër e ftuar ishte programuar të ishte pjesë e emisionit, këngëtarja Manjola Nallbani, por për fat të keq koha e parashikuar nuk premtoi që të ishte përballë të vegjëlve.

Lajmin se do ishte në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, e dha disa orë më parë vetë këngëtarja në facebook, por mesa duket do ta rishohim javës që vjen.