E njëjta histori me Gegën, Kukësi nesër prezanton një trajner tjetër

Kukësi dhe Skënder Gega është një histori, e cila nuk do të ndodhë në asnjë mënyrë. Edhe pse klubi verilindor ka shprehur dy herë interes për të, pak para hedhjes së firmave gjithnjë ka ndodhur një gjë që ka prishur marrëveshjen.

Kështu ndodhi sot, kur pritej që ish-trajneri i Partizanit të zëvendësonte Shpëtim Duron. Orges Shehi. Akordi nuk u arrit dhe prezantimi i trajnerit të ri të Kukësit u shty për nesër, në orën 11:00.

Orges Shehi është i përzgjedhuri i presidentit Safet Gjici. Ai do të prezantohet nesër në ambientet e stadiumit “Air Albania”. Ai është nisur nga Spanja drejt Shqipërisë dhe do të prezantohet si pasuesi i Duros.