Flash News

E-TJERA

Aksident në Vlorë, përplasen tre makina

Aksident në Vlorë, përplasen tre makina

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën Transballkanike në Vlorë. Tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm për dëme materiale.

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje, po merr në pyetje drejtuesit e automjeteve dhe po nxjerr shkakun e aksidentit.

Të fundit