Flash News

E-TJERA

Dhunoi babanë dhe gjyshen, arrestohet 27-vjeçari në Divjakë

Dhunoi babanë dhe gjyshen, arrestohet 27-vjeçari në

Një 27-vjeçar është vënë në prangat e Policisë ditën e sotme nga Policia e Divjakës, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait dhe gjyshes së tij.

Pas shoqërimit i riu është marrë në pyetje për rrethanave, që e kanë çuar drejt aktit të rëndë.

Të fundit