Flash News

E-TJERA

Nga stilistet , te biznesmenët e doktorët, Kujtim Gjuzi publikon listat e kandidatëve për zgjedhjet

Nga stilistet , te biznesmenët e doktorët, Kujtim Gjuzi publikon

Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi ka publikuar një listë jopërfundimtare të kandidatëve për deputetë të partisë së tij për zgjedhjet qendrore të 25 prillit. 

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Gjuzi shkruan se përzgjedhja do të vijojë deri më 2 Mars dhe iu bën ftesë aktivistëve të shoqërisë civile që shkojnë te ai. Krahas emrave, Gjuzi ka publikuar dhe profesionet e tyre dhe vihet re se ka dhe disa stiliste mode, por nuk mbeten pas as biznesmenët, doktorët, studentët dhe inxhinierët. 

Deputeti Kujtim Gjujzi më 25 prill do të garojë në një koalicion të përbashkët së bashku me kolegët e tij, Selami Jenisheri, Zef Shtjefni dhe Kostaq Papën nën emrin “Aleanca Ora Kombëtare – Emigracioni – Bashkimi Popullor dhe Konservatorët”.

Lista e publikuar nga Kujtim Gjuzi

SHQIPTARE VOTUES TE ZGJEDHJEVE 2021
Partia Kombetare Konservatore Albania do te paraqese kete Liste Garuese 100% e Hapur per Kandidate ne Koalicionin e 4 Partive Parlamentare.
Aleanca BASHKIMI POPULLOR EMIGRACIONI - ORA e Shpreses dhe KONSERVATORET
01 - Dr Enriko CEKO
02 - Prof. Dr. Gezim BOCARI
03 - Msr Pajtesa BISHA
04 - Dr. Stavri TRAKO
05 - Av. Shpetim KODHELAJ
06 - Jetmira MUKA ( Kovaci ) Bisnes WMEN
07 - Ilir HOXHA ------------- Biznesmen
08 - Msr. Maksim FERRA
09 - Merita PREZA Stiliste - MODA
10 - Dr. Roland SAHATCIA
11 - Arjan HOXHA Emigrat Itali
12 - Valdete HAJDARMETAJ
13 - Arben MALI--------------- Biznesmen
14 - Kledis GJOSHI------------- Student
15 - Fatma PEPA Stiliste - MODA
16 - Ing. Artan GJINALI
17 - Kastriot HYSI
18 - Nandi XHAHYSA
19 - Av. Tan GJUZI
20 - Perika XHULI
21 - Kadri AVANC
22 - Spartak HOXHA
23 - Antoneta BEQIRAJ Stiliste - MODA
24 - Edmond QORDJA
25 - Sherifi BOKA
26 - Valdet DERRALLA
27 - Davit TATANI Student Kavaje
Vijon perzgjedhja ne primare deri me date 02 Mars
V.O Ftese Shoqerise Civile Eja edhe ti......

KONServatori Pkka Dega Shkodër
LISTA QE DO TE PROPOZOHET KOALICIONIT QENDRA E DJATHTE
"Aleanca Bashkimi Popullor Emigracioni Ora e Shpreses dhe Konservatoret"
01 - Stef STAKU Filozof
02 - Klaudio DOMNI-- Rinia Konservatore ARRA E MADHE
03 - Av Dizi KASTRATI
04 - Ergys VESELI ----- Student
05 - Gezim DODANI -- Zona V. DEJES
06 - Sabina ZEJNELI --Komuniteti EGJYPTIAN Zona Kalaja Rozafa
07 - Mateo PJERRZA Zona RRETHINA
08 - Daniel PRROJ - ''- Skenderbeg
09 - Bardha LISI Stiliste - MODA
10 - Agustin VILA Fush AREZ
11 - Denis BICAKU Student
12 - Perparim GJONPALAJ
13 - Ibrahim PUKA

LISTA KONSERVAORE PREFEKTURA BERAT PARAPRAKE PER
ALEANCA BASHKIMI POPULLOR EMIGRACIONI - ORA E SHPRESES dhe KONSERVATORET
01 - Nertila SHALARI Stiliste - MODA
02 - Endri NAZARI Iformaticien Biznesmen
03 - Haxhi QOLE Biznesmen
04 - Vitore STEFA Nana LOKE Italia
05 - Remon NOVA Biznesmen
06 - Andon QAKO Shoqeria Cicvile

Të fundit