Flash News

E-TJERA

Polici përplas 2 makina, plagosen 3 persona në Tiranë

Polici përplas 2 makina, plagosen 3 persona në Tiranë

Një një punonjës policie duke drejtuar automjetin e shërbimitt se ka humbur kontrollin  dhe është përplasur me një tjetër makinë dhe me një automjet të parkuar.

Si pasojë janë dëmtuar 3 shtetas, të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë: 

Më datë 14.06.2024, punonjësi i Policisë inspektor Xh. M., duke drejtuar automjetin e shërbimit dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe automjeti është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin Xh. B. dhe me një automjet të parkuar. Si pasojë janë dëmtuar 3 shtetas, të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë.

Të fundit