Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

 Gazetari amerikan: Rama i lidhur me kartelin ‘Sinaloa’

■ Berisha: Agron Malaj vjedh me Erion Veliajn, ka marrë 35 mln euro tendera në Tiranë 

■ Dailymail: Nuk la gruan për të, hakmarrja e ish të dashurës së McGonigal zbuloi lidhjet e tij me Edi Ramën 

■ Del foto, Safet Gjici duke darkuar me Charles McGonigal, i shoqëron Agron Neza 

■ Çmontohen 39 kamera sigurie në rrugët e Korçës dhe Pogradecit të kontrolluara nga grupet kriminale

■ Aksionerë në biznes me McGongal, kur nisi ish-agjenti tjetër Mark Rossini të shfaqej në Tiranë

■  "Lumenj droge nga Shqipëria", media italiane: Si çuan përgjimet në arrestimin e ish-zëvendësminstres dhe një prokuroreje

Të fundit