Flash News

E-TJERA

Vrasje me armë zjarri në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Vrasje me armë zjarri në Elbasan, ekzekutohet një person në
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak minuta më parë në Elbasan.

Një person është qëlluar me armë zjarri në lagjen ‘Skënderbej’ dhe për pasojë ka humbur jetën. Sipas të dhënave të para, viktima është një i ri.

Ende nuk dihet rrethanat e ngjarjes, por mësohet se viktima është qëlluar ndërsa po lëvizte me makinë.

Vijon...

Të fundit