Flash News

E-TJERA

Vranësira të dendura, parashikimi i motit për ditën e sotme

Vranësira të dendura, parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti do të jetë me vranësira mesatare deri në të dendura gjatë ditës së sotme. Por nuk priten reshje shiu.

Temperaturat minimale do të luhaten 7-16°C. Ndërsa ato maksimale do të shënojnë rritje, 22°C deri në 28°C.

Era do të jetë me drejtim veri-perëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim te forcës 3 ballë në det të hapur.

Të fundit