Era Istrefi shkëlqen në ceremoninë përmbyllëse të Botërorit

Është mbyllur në mënyrë spektakolare ceremonia e hapjes së finales së Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’, për t’ia lënë vendin finales së madhe që do të luhet pas pak mes Francës dhe Kroacisë në stadiumin ‘Luzhniki’.

Ashtu siç pritje, në ceremoni ka performuar edhe këngëtarja shqiptare Era Istrefi, së bashku me Niki Xhem dhe Will Smith hitin e Kupës së Botës, “Live it Up”, e cila u mirëprit dhe u duartokit nga publiku.