KRYESORE

Ermal Mamaqi ka nisur xhirimet për filmin e dytë, kush do jenë aktorët dhe tematika?

Ermal Mamaqi ka nisur xhirimet për filmin e dytë, kush do jenë

"Dy gisht mjaltë" rezultoi të ishte një sukses shumë i madh për Ermal Mamaqin dhe prezenca e Elvana Gjatës dhe shumë aktorëve të njohur në këtë film i shtoi më shumë kuriozitet komedisë shqiptare.

Megjithëse ende nuk ka ndonjë lajmërim nga ana e Ermalit apo produksionit të tij, burime pranë Politiko.al kanë mësuar se ka nisur puna për xhirimin e filmit të dytë.

Sipas burimeve, kjo do jetë një vazhdimësi e "Dy gisht mjaltë" dhe puna sapo ka filluar.

Ende nuk dihet për aktorët dhe rolin e tyre dhe figura të reja që pritet të hyjnë, megjithatë suksesi duket të jetë i garantuar.

Politiko.al

Ditari politik

Të fundit