Fejesa e Justin Bieber me modelen e njohur, Selena Gomez “nuk ia ndjen”

Ditën e djshme në të mediat e huaja, por edhe ato shqiptare qarkulloi lajmi i fejesës së Justin Bieber me modelen Hailey Baldwin.

Për këtë lajm, ngriheshin pikëpyetje se si ndihet këngëtarja Selena Gomez, ish e dashura e Bieber.

Mirëpo, Selenës nuk ia ndjen. Një burim ka treguar për “Us Magazine” se ajo është tërësisht indiferente ndaj fejesës së tyre.

“Selenës nuk i intereson. Ajo i ka dhënë fund gjërave me Justin dhe hera e fundit kur u ndanë i dha asaj mundësinë që ta merrte veten plotësisht prej tij”,- u shpreh burimi.