Foto/ Anxhelina Hadërgjonaj me bikini në borë

Anxhelina Hadërgjonaj ka guxuar me foton e fundit duke pozuar me bikini në mes të borës dhe në temperatura shumë të ulëta.

Ndoshta e frymëzuar nga Kendall Jenner që e postoi disa ditë më parë, Anxhi duket shumë seksi me të brendshmet ngjyrë të kuqe.

Anxhelina ndodhet në Brezovicë të Kosovës dhe sa duket po i shijon në maksimum pushimet dimërore.

 

View this post on Instagram

 

Keeping up with Gina ❄️

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on