I thanë se e përdor vajzën si aksesor, Khloe Kardashian reagon ashpër

Khloe Kardashian ndodhet në Bahamas teksa po shijon pushimet me vajzën e saj True. Ajo ka postuar vazhdimisht momente nga pushimet, duke ndarë me fansat momentet me të voglën e saj.

Por përveç komenteve pozitive që merr për vajzën, ka dhe nga ata që mendojnë ndryshe. Një prej ndjekësve e ka nxehur shumë Khloen-n, teksa komentonte:

 “Ti e di që vajza jote nuk është një aksesor, apo jo?”

Kaq ka mjaftuar që ylli i ‘Keeping Up With Kardashians’ të reagojë ashpër. Ajo ka shkruar:

 “Do dëshiroje që një prind të mos krijojë kujtime me fëmijën? Do dëshiroje që dikush të shihte fëmijën tim ndërkohë që unë i bëj këto gjëra e vetme? Unë jam mamaja e saj dhe ne po gëzojmë jetën çdo ditë bashkë. Unë dhe True po krijojmë kujtime, përgjithmonë sëbashku”.

 

View this post on Instagram

 

True is still processing how she feels about the pigs 🐷 I think the other pigs are still sleeping. It’s early.

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on