Infektohet me covid-19 aktori dhe ish-opinionisti i Big Brother Albania: Kisha shqetësime, pas testit dola pozitiv

Infektohet me covid-19 aktori i njohur në Kosovë, Basri Shala.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë në rrjetet sociale përmes një statusi, ku shkruan se pas disa shqetësimeve ishte testuar për covid-19 dhe kishte rezultuar pozitiv.

Shala njihet edhe si ish-opinionit i Big Brother Albania.