Instagrami i fshiu foton e vajzës pas raportimit të fansave, Aulona Musta reagon ashpër: Të sëmura!

Moderatorja Aulona Musta është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me fansat foto dhe mendime.

shumë e ndjekur gjithashtu dhe shumë aktive në rrrjetin social Instagram.

Dhe ditë më parë ajo ka publikuarr një foto të vajzës, ku shfaqet së bashku me babain e saj , ku ky i fundit po i tregonte një përrallë të bijës

Aulona menjëherë e shpërndau lajmërimin e Instagram në rrjetet sociale dhe nëpërmjet një statusi ka reaguar ashpër kundër të gjithë atyre që i bën report fotos së vajzës së saj.

“Tani, unë realisht nuk e di sa i sëmurë p.si.ki.k duhet të jesh që t’i bësh report një fotoje të mrekullueshme ku Amara ka dalë me babain e saj, duke i treguar përralla, me arsyen që Amara, një vajzë 4 vjeçe s’ka veshur reçipeta. Instagrami sapo e fshiu këtë foto me pretekstin se kishte nuditet dhe pamje të pahijshme për Instagram. Dua të them, Çfarë dreqin!