Ish-zyrtarja e PD jep lajmin e fundit: Veç Dakos identifikohet edhe ‘superman-i’ i Tiranës

“Unë jam superman”. Ka qenë kjo deklarata e kreut të bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako mbrëmë në emisionin ‘Opinion’, duke tërhequr direkt vëmendjen dhe duke ngjallur mjaft komente ironike në radhët e politikës dhe më gjerë në rrjetet sociale.

Ish-anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD-së, rila Bozdo ka shkruar përtej kryebashkiakut të Durrësit, duke na identifikuar edhe ‘supermanin’ e Tiranës.

Sipas Bozdos, ‘superman-i’i Tiranës është kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

“Lajmi i fundit:

Deri tani në  Shqipëri janë identifikuar 2 supermene: Njëri është €ri i Tiranës dhe tjetri Gjushi i Durrësit”, shkruan Bozdo në rrjetet sociale.