“Jam live tani, do të marr sa të mbaroj”, momenti kur Basha telefonon Kryemadhin në emision

Ndërsa ndodhej live në emision, kryetarja e LSI është telefonuar dhe i është përgjigjur kreut të PD, Lulzim Basha në telefon.

Kryemadhi ndodhej e ftuar në syri tv, ndërsa Basha mbrëmë ishte paralelisht në Opinion.

Teksa Kryemadhi po diskutonte rreth koalicionit zgjedhor LSI-PD, lideri i opozitës e telefonon si sinjal që sipas Kryemadhit marrëdhëniet mes partnerëve në opozitë janë shumë të mira.

“A mund t’i përgjigjem zotit Basha të lutëm? Jo po ta thoni se merr zoti Basha.

Jam Live te Çim Peka. Po më vdes dhe më thotë ti nuk flet me Lulzim Bashën. Po sa të mbaroj do të marr në telefon”, i tha Kryemadhi kreut të PD.