Flash News

KRYESORE

"Je shumë seksi", interpretimi virtual i Jennifer Aniston me Brad Pitt ka 'çmendur' fansat

"Je shumë seksi", interpretimi virtual i Jennifer Aniston me Brad
Brad Pitt mund të ketë qenë i martuar me një nga gratë më të bukura në botë - Angelina Jolie -  dhe ky është një fakt i patjetërsueshëm, por me ish-bashkëshorten e tij të parë, aktoren Jennifer Anniston, ka një kimi të tillë që fansat "mbarojnë pas tyre". Së fundmi, kemi filluar t`i shohim më shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe dalja e tyre e fundit publike, por online, ishte për një interpretim live të filmit “Fast Times At Ridgemont High”. Pitt mori rolin e Brad Hamilton, i luajtur fillimisht nga Gjykatësi Reinhold, ndërsa ish-gruaja e tij Jennifer Aniston, luajti mbretëreshën seksi të shkollës së mesme Linda Barrett. Duke lexuar skenarin Jennifer iu drejtua Pitt, i cili edhe në rol quhej Brad. “Çkemi Brad, gjithmonë kam menduar që je shumë i lezetshëm. Je shumë seksi. Do të vish tek unë”, dhe kaq është dashur që fansat të "çmendën", edhe pse e gjitha ka qenë pjesë e skenarit. Kujtojmë se aktori është lidhur me modelen Nicole Poturalski, 27 vjeçe dhe shanset që ai dhe Jenn të jenë bashkë janë shumë të vogla.

Ditari politik

Të fundit