Kylie Jenner pozon e zhveshur në krahët e Travis Scott

Edhe pse shpesh përfliten në media se kanë një krizë në marrëdhënien e tyre, Kylie Jenner dhe Travis Scott duket se po shijojnë çdo moment bashkë.

Gjatë ditëlindjes së Kylie-t ata u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa fotoja e realizuar së fundmi tregon se dashuria mes tyre është shumë e zjarrtë.

Ylli i “Keeping up with Kardashians” ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto të nxehtë me Travis, ku është komplet e zhveshur.

“Kur Huston takon LA”, ka shkruar Kylie përkrah fotos. Deri tani fotoja ka marrë rreth 6 milion e 300 mijë pëlqime.

 

View this post on Instagram

 

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on