Makina del nga rruga, i mituri në gjendje të rëndë

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Burrel. Një 13-vjeçar ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka dalë nga rruga.

I mituri ka mbetur i plagosur rëndë dhe pritet të dërgohet në Spitalin e Traumës në Tiranë për mjekim më të specializuar.