Modelja më e paguar në botë nuk është ashtu siç duket në pasarela. Fotot e nxjerrin zbuluar

Modelja më e paguar në botë, sipas Forbes, Kendall Jenner, në fakt nuk është ashtu siç duket në pasarela. Kendall, së fundmi është fotografuar në Majemi, me tuta, atete dhe pa grim, teksa fliste në cellular.

Ndonëse format e saj janë ‘seksi’, Kendall siç duket ka fytyrën të mbushura me puçrra.

Kendall Jenner është bërë shpeshherë pjesë e ballinave të revistave “Vogue”, “Ela”, “Harpers Bazar”.