Moderatorja shqiptare pranon publikisht se e pëlqen Lori Hoxhën

Përpara se të keqkuptoni titullin ju sqarojmë se ka dhe dashuri shoqërore dhe solidaritet mes femrash. Kjo ka ndodhur dhe me moderatoren shqiptare e cila ka shprehur simpati për thjeshtësinë e Lorit dhe këtë e ka pranuar publikisht në një postim në Instastory.

Bëhet fjalë për Jonida Vokshin e cila prezanton emisionin “Thurje” në Digitalb.

 “Duke shijuar thjeshtësinë tënde”, ka shkruar Jonida për Lorin, e cila mbrëmë në orët e para të mëngjesit ka qenë e ftuar në Top Channel, në emisionin e dedikuar për çmimet “Oscars”.  Lori bashkë me të ftuar të tjerë kanë komentuar ceremoninë e ‘Çmimeve Oscar’ në Dolby Theatre.