Ndër ata që kanë nevojë “urgjente” për tek berberi është dhe Brad Pitt

VENICE, ITALY - AUGUST 29: Brad Pitt attends the red carpet of AD ASTRA during the 76th Venice Film Festival on August 29, 2019 in Venice, Italy. (Photo by Primo Barol/Anadolu Agency via Getty Images)

Në fund të fundit _ edhe pse është një nga meshkujt më të lakmuar prej vajzave në botë – ai është njëri si gjithë të tjerët dhe karantinën e ka marrë po aq shtruar sa thuajse të gjithë në.

Aktori është fotografuar në Malibu të martën, me flokë të gjatë e të pa “kuruar”. Ai po udhëtonte me një BMR R-1250 me mikun e tij Flea, pjesë e grupit Red Hot Chili Peppers të këngës hit Californication.

Pra, edhe Brad Pitt ka nevojë urgjente për tek berberi. Këta tanët në Shqipëri u “sajdisën” u rregulluan me t`u lehtësuar masat.