Flash News

KRYESORE

"Nuk është me inat kjo punë, fruti kalbet", a po ironizon Turi "Portokallinë" me postimet e fundit?

Këto janë është diskutuar pafund për ndryshimet që po pëson "Portokallia", e cila nis sezonin e ri këtë të diele dhe kureshtja është e madhe për të parë se si kanë ndryshuar gjërat me shumë largime nga ky spektakël.

Ikjen e shumë personazheve që po shihet si "rënie" e 'Portokallisë' si duket, e ka komentuar dhe Turjan Hyska, producenti i "Klanifornia".

“Cikël është e gjitha! Fruti çel, rritet, piqet, kalbet! Nuk është me inat kjo punë!”- shkroi Turi, i cili më vonë publikoi edhe statistikat e shikueshmërisë së “Klanifornias”.

Ditari politik

Të fundit