Olta Boka ndan me publikun momente të rralla të shtatzënisë dhe ritualin shpirtëror për pritjen e bebes

Që nga momenti kur dha lajmin e shtatzënisë, këngëtarja Olta Boka ka publikuar  momente të ndryshme gjatë pritjes së bebes së saj.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë me fansat poza të tjera të rralla të realizuar me fotograf profesionist.

“Për mamin tim jam princesha. Për princeshën time, mbretëresha”, ka shkruar Boka krah fotove ku shfaqet e veshur me një fustan në ngjyrë të bardhë mes natyrës.

 

View this post on Instagram

 

Fillova muajin me mirenjohje dhe perulje ndaj bekimeve te Zotit dhe ndaj dashurise tuaj! Qofshi perhere te permbushur

A post shared by (@oltabokaofficial) on