Flash News

KRYESORE

Pas një pauze të gjatë, publikohet kënga e Era Istrefit me dy artistët e huaj të njohur

Pas një pauze të gjatë, publikohet kënga e Era Istrefit me

Para disa ditësh, Era Istrefi paralajmëroi se pas kaq kohësh pa projekte muzikore do të rikthehej në muzikë me këngën “No Maybes” në bashkëpunim me dy artistë të huaj të njohur, me Ilkay Sencan dhe me Arash.

Era këndon shqip por në pjesën e refrenit këndon në anglisht e ndërsa Arash këndon në gjuhën e tij iraniane. Kënga është publikuar ara disa minutash dhe kripi është diçka e thjeshtë me animime. Nuk dihet nëse do ketë një klip shoqërues por kënga është shumë verore dhe tipike për verë.

Me siguri, nëse do këtë verë do jetë e mundur që gjithçka të rikthehet si më parë prej COVID-19, do jetë një nga këngët më të dëgjuara në club-e.

Ditari politik

Të fundit