Përplasi me makinë për vdekje këmbësorin, autori largohet me menjëherë nga vendngjarja

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e kësaj të mërkure në Elbasan, ku një mjet ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Aksidenti ka ndodhur në qendër të qytetit të Elbasanit pranë portës së Kalasë, ndërsa autori është larguar me shpejtësi me makinën e tij.

Viktima nuk është identifikuar ende, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të saj dhe kapjen e autorit.