Personazhet e njohur urojnë Kurban Bajramin

Personazhe të njohur shqiptar kanë uruar sot me rastin e Kurban Bajramit në rrjetet sociale ndjekësit dhe miqtë e tyre për festën e Kurban Bajramit.

Aurela Gaçe, Manjola Nallbani, Mozzik, Era Rusi, Rudina Dembacaj, Olti Curri, Jul Deda, Lorik Cana e shumë të tjerë kanë publikuar urimet e tyre në këtë ditë të veçantë për të gjithë besimtarët myslimanë.

Duke uruar shëndet dhe begati në të gjitha familjet shqiptare, personazhet e njohur kanë pritur mbrapsht të njëjtat urime edhe nga ndjekësit e tyre.

 

View this post on Instagram

 

Gëzuar festën e Kurban Bajramit !!! ❤️ #aidmubarak #iyibayramlar #bonnefetedelaid #happyeidaladha 🕌

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana) on

 

View this post on Instagram

 

Gezuar.

A post shared by Julian Deda (@juldeda) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by era_rusi_official (@era_rusi_official) on

 

View this post on Instagram

 

Gezuar Kurban Bajramin🙏🏻Shendet, mbaresi e c’tu doje zemra, ju uroj!

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani) on

 

View this post on Instagram

 

Gezuar gjithe ju miq qe e festoni kete dite . Paçi shendet e paqe ne familjet tuaja ! Gezuar Kurban Bajramin

A post shared by veten dua gjalle #newalbum (@aurelagaceofficial) on