POLITIKOFF

Majk dhe Majlinda kapen sërish bashkë

Majk dhe Majlinda kapen sërish bashkë

Këngëtari i njohur Majk dhe ish-partnerja e tij, Majlinda Zeka janë sërish në qendër të mediave rozë.

Kjo, pasi së fundmi është aluduar për një ribashkim të tyre pas tre vjetësh.

Por burime për "Prive", i hodhën poshtë këto thashetheme dhe dyshja vazhdojnë të mbajnë një raport korrekt për hir të djalit të tyre, Roanit. 

Këtë fundjavë, Majk dhe Majlinda janë sërish bashkë në Brezovicë e sëbashkë me ta është edhe Roani.

Në llogaritë e tyre përkatëse në Instagram, dyshja ndanë foto nga i njëjti peizazh, detaj ky që u kap nga fansat.

Majk dhe Majlinda kapen sërish bashkë

Majk dhe Majlinda kapen sërish bashkë

Ditari politik

Të fundit