Flash News

POLITIKOFF

"Na vodhe zemrën"

"Na vodhe zemrën"

 

Vetëm një muaj më parë, Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë bërë prindër të një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu Vula.

Dy prindërit e rinj kanë realizuar një set fotosh profesionale ku e vogla e tyre duket kaq e bukur dhe e qetë dhe Sara me Ledrin duket se e kanë shijuar.

Në foton ku janë të tre, Sara e shoqëron me mbishkrimin: "Na vodhe zemrat."

Të gjitha fotot i keni më poshtë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Ditari politik

Të fundit