Pozon krah Grida Dumës me barkun e fryrë, Elia Zaharia Zogu sqaron fansat: E reja është…

Princi Leka dhe Elia Zaharia kanë bërë një pritje për familjet e mëdha të Gjermanisë, Austrisë e Zvicrës, ndërsa prezantuan Shqipërinë si një vend i bekuar!

Në këtë event ka pasur shumë të ftuar të njohur, ndër to dhe ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma.

Në foton ku pozojnë Grida dhe Elia, e postuar nga të dyja në rrjetet e tyre sociale, duket barku i fryrë i princeshës shqiptare. Këtë e kanë vënë re menjëherë fansat të cilët e kanë pyetur në kemi të reja.

Elia ka vendosur të mos anashkalojë këto komente por t`u përgjigjet dhe njërit prej fansave i ka kthyer:

“E reja është shumë pica dhe pasta.”