“Sadna” dhe “Alek” rikthehen sërish bashkë me një projekt të ri

Aktorët indianë  Sara Khan  e njohur si “Sadna” tek seriali “Bidaai” dhe Angad Hasija i njohur si Alek,

janë rikthyer sërish bashë në një projekt të ri.

Sara ka publikuar videoklipin e saj të ri, që është në bashkëpunim me Angad dhe dyshja shfaqen me disa skena shumë të nxehta pasi kënga flet për një histori dashurie mes një djali që bën tatuazhe dhe një vajze. Kënga është shumë ritmike dhe pritet që të ketë sukses.

Sara Khan prej disa kohësh i është përkushtuar shumë muzikës. Dy aktorët kanë qenë ndër të preferuarit për publikun shqiptar, me serialin e famshëm “Bidaai”.