Të shtëna me armë në Laç, një i vrarë

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar të mërkurën në darkë në qytetin e Laçit. Dyshohet se një person ka humbur jetën, identiteti i të cilit ende nuk është bërë me dije.

Ngjarja ka ndodhur afër gjykatës së Laçit ndërkohë që rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj.