Tërmeti/ Frikë te futbollistët dhe tifozët, dëme në “Selman Stermasi”

Lëkundjet e tërmetit krijuan panik edhe në stadiumin “Selman Stermasi” ku po luhej takimi midis Partizanit dhe Bylisit, i vlefshëm për javën e pestë të Kategorisë Superiore.

Tifozët lanë vendet e tyre ndërsa zbritën poshtë ën fushë, ndërkohë që si pasojë e lëkundjeve u dëmtua edhe stadiumi.

Termet – Selman Stermasi on Vidnews.