U rrëzua teksa kërcente në pistë me Jonidën, Floriani tregon se ka këputur tendinen

Në dasmën e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapi ka pasur shumë të ftuar vip, ndër ta dhe aktori e moderatori Florian Agalliu. Në një nga momentet kulminante të dasmës, të ftuarit kanë bërë një rreth lu secili prej tyre kërcente me nuse Jonidën.

Një nga këta ka qenë dhe Florian Agalliu, por në përpjekje për të dhënë një numër të bukur, ka rrëshqitur duke u rrëzuar. Më pas ai e vazhdoi kërcimin për të mos rënë në sy për keq, por dukej që nuk po mundte, ndaj me stil largohet nga pista.

Pasi shumë media shkruajtën për rrëzimin e tij, vetë aktori ka postuar në Instastory se është mirë por ka këputur tendinen.