Vajza e Jonida Shehu si Sadna tek “Bidai”

Moderatorja e Top Channel, Jonida Shehu, është shumë e lidhur me të bijën dhe në çdo moment të lirë që ka e shfrytëzon me të.

Në disa foto të postuara në Instastory, shohim se e bija e saj është po aq e apasionuar pas grimit sa çdo vajzë tjetër. Kur je fëmijë edhe më shumë.

Kristal është lyer teksa ka shoqëruar mamin në sallonin e bukurisë e madje ka pozuar gjithë gëzim para kamerës së telefonit.

“Kur përfundon si Sanda tek Bidai. Kush është për një Soiree indiane?”- shkruan Jonida me humor krahas fotove të së bijës.