KRYESORE

Vilma Masha shtatzënë për herë të parë, tregon dhe gjininë e bebes

Gazetarja sportive Vlma Masha është shtatzënë për herë të parë. Edhe pse ajo gjithmonë është munduar ta mbajë larg syrit të media jetën private, ka qenë vetë moderatorja që ka treguar se është shtatzënë përmes një postimi shumë të ëmbël.

Sot, në Instastory, ajo ka publikuar një veshje për fëmijë: një fustan rozë me të bardhë. Që le të nënkuptohet se ajo është në pritje të një vajze.

Vilma ka ngelur shtatzënë një muaj pas martesës me partnerin e saj, të cilit nuk ia ka bërë publik as emrin.

Ditari politik

Të fundit