Vrasja e të riut në Shkodër, kush është autori që qëlloi shokun me thikë në zemër

Identifikohet autori që qëlloi me thikë në zemër shokun e tij pas një sherri banal mes tyre mbrëmë në Shkodër.

Sipas të dhënave nga policia, Kolë Fermasi është qëlluar për vdekje nga shoku i tij Kristian Shkambi. Mësohet se fillimisht ishin grindur me njëri-tjetrin dhe në debat e sipër 30-vjeçari e ka goditur me thikë disa herë të riun, duke e lënë të vdekur në vend.

Policia ka mundur të arrestojë në kohë rekord autorin (personi në foto) dhe të nisë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.