Vrasje në Bulqizë, qëllohet me thikë një 20-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Bulqizës, ku pas një konflikti ka humbur jetën një 20 vjeçar. Ngjarja ka ndodhur pas një konflikti të çastit për motive të dobëta.

Nga informacionet paraprake mësohet se i riu është qëlluar me thikë nga 22 vjeçari Fatjon Keta. Autori rezulton  me probleme mendore.  News 24 mëson se autori ushtronte dhunë në famije, ndaj nënës dhe motrës.

Mësohet edhe identiteti i të riut që mbeti i vrarë. Ai është Arlind Pasha.

Lajmi në përditësim…

Foto nga vendngjarja