Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Mazhoranca miraton marrëveshjen Rama-Meloni për refugjatët dhe pr.ligjin për zonat e mbrojtura

E lidhur: Miratimi i ligjit për zonat e mbrojtura, reagon BE: Do të ndjekim dispozitat ligjore, procesi të jetë transparent

Justifikohen Çuçi dhe Manja: E tërhoqëm Amnistinë Penale në respekt të traditës, votat i kemi

Peter Lucas: Blinken po ndihmon Ramën ‘të godasë’ Berishën, sfumuan aferën “McGonigal”

Ligji për Zonat e Mbrojtura, Zhupa: BE e ka kundërshtuar

Në kërkim për drog*ë, arrestohet shqiptari në Selanik

"PS bën një vesh shurdh ndaj paralajmërimit të BE, miraton ligjin për zonat e mbrojtura"

Ndërtime në Zonat e Mbrojtura, Sazan Guri për Politiko: Nuk kishin ç’ti shisnin më Shqipërisë, e tera është me koncesion

"Rama merr 30 përqind për çdo leje ndërtimi", Berisha: Sot në parlament votuan trafikantët e kullave! 

Gazetarja publikon shifrat: “Durrës Yacht Marina” na ka kushtuar 415 milionë euro ende pa nisur 

Zelensky javën e ardhshme vjen në Tiranë

Të fundit