Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Burri godet me thikë në trup dhe qafë gruan, arratiset nga vendi i ngjarjes

Zhupa dhe Vokshi dorëzojnë në Kuvend pr/ rezolutë për gratë gazetare: Trajtohen me harbutëri

Kreu i EFJ nga Brukseli: Rama është në rrugën e gabuar me luftën kundër medias, Shqipëria s’mund të hyjë në BE

Gjykata e Lartë rrëzon rekursin e Sali Berishës 

Cilin nga 2 Dumanët e rilindjes duhet të besoj/më? 

Porta prej hekuri e banesës i bie sipër, ndërron jetë 56-vjeçarja në Fier 

Koalicioni Pro Familjes nis mbledhjen e firmave, qindra qytetarë firmosin peticionin 

Ndahet nga jeta parakohe ish-ambasadori gjerman në Tiranë, Peter Zingraf 

OKB njohu genocidin serb në Srebrenicë, Berisha: Këtu Rama votoi kundër dënimit të këtij genocidi 

Hetim pasuror për Veliajn, Lala: U sekuestruan telefonat e të afërmve të Ajola Xoxës 

 

 

Të fundit