Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Çështja e detit me Greqinë, ish-kreu i Gjykatës Kushtetuese kundër: Vija e kufirit vjen përpara Sarandës

Atentati në ‘Don Bosko’, zbardhet ngjarja: Autorët ngatërruan objektivin, Erion Çela nuk ishte shënjestra

Zbardhet dëshmia e djalit që ekzekutoi të atin në Durrës: Ishte bërë i padurueshëm

"Isha në arë kur ndodhi vrasja", flet gruaja e Pëllumb Metës: I frikësoheshim se kishte armë nga puna si roje

E rëndë në Greqi, shqiptar hyn në banesën e 28-vjeçares dhe tenton ta pë*dhunojë

Baza ajrore taktike e Kuçovës do të inaugurohet më 4 mars

Të fundit