Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Donte ta fejonte pa dëshirë, 19-vjeçarja në Durrës vret babanë dhe e varros në oborrin e banesës

E lidhur: Krimi në Durrës/ Trupi i vikimës u gjet në kasollen e lopës, vajza dyshohet të jetë ndihmuar nga familjarët

“Na ka nxirë jetën, e qëllova brenda kasolles”, 19-vjeçarja rrëfen momentin e vrasjes së babait

Zhupa: 12 deputetë të PS u përdorën si kartona nga Rama për të shfarosur zonat e mbrojtura

Aksident në aksin Milot-Morinë, humb jetën shoferi 21-vjeçar, plagoset pasagjeri

I hidhet molotov, shpërthen në flakë “Audi” në Shkodër

Vrasja në Durrës, ndryshon rrjedha e ngjarjes, policia: Babain e qëlloi djali

"Sovrani vendos", Berisha-Ramës: S’ka satrap që s’ka kaluar në karrigen e drejtësisë

Të fundit