Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Rama i kërkon ndihmë Bashës për të organizuar takim me diasporën në Londër

Berisha: Rama voton ligjin që këto prona të privatizohen nga Alabari, Olsi Rama dhe trafikantë e drogmenë

Lushnje/ Babai plagos me armë zjarri vajzën, më pas vetëvritet

Detaje nga ngjarja në Lushnje, 40-vjeçarja kishte shkuar për vizitë tek prindërit, u konfliktua me babanë

Shpërthim me tritol në portën e një banese në Fushë-Krujë

David Cameron pritet të vizitojë Tiranën, prezanton programin kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar

Përshtatën magazinën për kultivim k*nabisi, në pranga pronari dhe drejtori i OSHEE

 

Të fundit