Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al iu sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ Importet dyfish më të larta se eksportet në 2021-shin/ Kompanitë e mëdha, monopolin e tregtisë 

■ Debati me gazetarin/ Asnjë hap pas, kërcënimi i Ramës: Mos prisni që të jeni të mirëseardhur kur shkelni etikën

■ "Shqipëria e103-ta në botë për lirinë e fjalës", Rama e mohon: Nuk është e vërtetë

■ E lidhur: Edi Rama nga Amsterdami: Doni a s`doni, ne jemi në kërthizë të Europës

■ “Athina si Çikagon e viteve ’30”/ Shqiptari vret një shofer, plagos dy policë dhe më pas ekzekutohet; Dalin detaje të reja nga përplasja me armë në Athinë, dy familjet shqiptare në konflikt për drogë

■ PD nxjerr spotin zyrtar për 7 korrikun, apel kundër apatisë: Mos thuaj ç’më duhet mua?! 

■ Salianji: Të enjten do të jem në protestë, shumica e grupit parlamentar do të jetë

■ Një humbje jete dhe 549 të infektuar nga Covid në Shqipëri në 24 orët e fundit

Të fundit